24 серп. 2015

День Незалежності України

Свято для старших вихованців дитячого садочку. Діти співали пісень, змагалися на спритність у "Козацьких забавах".
28 трав. 2015

Випускний вечір у дитячому садочку

15 квіт. 2015

Великоднє свято

З приходом Весни все пробуджується в природі. На землю приходять радісні веселі свята. І найбільше весняне свято ми святкуємо – Великдень. Так, цього дня воскрес Ісус Христос. До цього свята готуються заздалегідь. То ж про те, як святкують Великдень, ми сьогодні дізнаємося.
12 бер. 2015

СВЯТО ВЕСНИ "Сонечко"

В Павлопільському ДНЗ "Сонечко" відбулося свято ВЕСНИ "Сонечко".
10 бер. 2015

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

"Козацькі забави" в Павлопільському ДНЗ "Сонечко", присвячені 201-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.
9 бер. 2015

Шевченківські свята

На Тарасове свято… В старшій групі Павлопільського ДНЗ «Сонечко» було проведено конкурсну програму «Козацькі розваги», присвячену 201-ій річниці з дня народження Великого Кобзаря. На стіні святково вбраного залу – прикрашений рушником портрет поета, на столі – книжкова виставка дитячих книжок з творами Т.Г.Шевченка. Свято розпочали з «Гімну України». Діти співали про волю, яку так любив і оспівував у своїй творчості поет. Найкращі читці його творів змагалися в конкурсі «Люби свій рідний край». А далі – запальні козацькі ігри: два козацькі курені купались у річці, їли смачний куліш, чистили чоботи, згадували отаманів та гетьманів війська Запорізького, катались на конях, вправлялись із шаблями … І все це під веселі козацькі пісні. Юні козаки і козачки показали справжній козацький «Майдан-s», виконавши танцювальну композицію «Одна калина». Дівчатка виконали пісні «Як у нас на Україні», «Пісня про Україну». Завершилося свято козацьким маршем «Гей, ви, браття»… На заході були присутні батьки, колеги, вихованці молодшої групи. А подарувала нам це незабутнє свято музичний керівник Назарук О.С., яка успішно завершила свою атестацію. Колектив працівників щиро вітає її і бажає їй енергії, творчого натхнення, радості і щастя в житті, успіхів у вихованні юного покоління, майбутніх патріотів неньки-України.
6 бер. 2015

МІні-міс україночка

В рамках святкування Міжнародного жіночого Дня 8 Березня в Павлопільському ДНЗ «Сонечко» відбулася конкурсна програма «Міні міс Україночка!.
14 лют. 2015

Свято Дружби

14 лютого в Павлопільському ДНЗ «Сонечко» відбувся відкритий виховний захід «Я – хлопчик, ти – дівчинка», присвячений Дню Святого Валентина. Це чарівне і трошки таємниче свято діти назвали святом Дружби. Музичний керівник Назарук Ольга Сергіївна познайомила вихованців з легендою, де живуть закохані, а їх Ангел-хоронитель Валентин допомагає їм знайти один одного. Діти з цікавістю слухали розповідь про історію свята Всіх Закоханих. Діти виконали пісні «Якщо друг не сміється», «Справжній друг», «Дружба», «Из чего же сделаны наши девчёнки», «Если с другом вышел в путь», танці «Подружилися», «Вальс дружби», «Улыбка», «Дружба», прослухали оповідання В.Осєєвої «Сторож» та «Історія з грушкою», розповіли прислів’я про дружбу. Також всіх присутніх вразила виставка дитячого малюнку про свято закоханих. На свято завітала і Стара Шапокляк, та діти навчили її бути доброю. І вкінці – святкова дискотека. Чудовим було вбрання дівчаток, ошатним – хлопчиків. Атмосфера – прекрасна. І все це завдяки високій методичній майстерності педагога. Колеги, батьки, вихованці – всі вдячні Ользі Сергіївні за її відповідальне ставлення і любов до своєї професії.
19 груд. 2014

Святий Миколай

Миколаю! Миколаю! Ми тебе так виглядали! Цілий рік чекали ми довгожданої зими! Такими словами вихованці старшої групи зверталися до казкового Миколая , який 19 грудня завітав в гості в дитячий дошкільний заклад «Сонечко» Павлопільської сільської ради. До свята готувалися заздалегідь: готували прикраси, вчили пісні, вірші, танці, писали листи Святому Миколаю: Святий Миколай, ми тебе благаєм! Обдаруй нас теплотою, Ласкою і добротою, Щастя дай нашому роду І країні, і народу! Також просили трактор, книжку, цукерок, шоколадок та горішків, торбу пряників медових… Співали йому пісні «Ой, хто, хто Миколая любить…», «Велика зоря», «Святий Миколай», «З Днем Святого Миколая», вихованці молодшої групи – Янголи – виконали танок. На свято прийшли казкові герої – Зірка та Бісик з різками. Та малеча наша – слухняна, тож Бісик пішов ні з чим. А Святий Миколай обдарував дітей подарунками. Участь у святі взяли батьки, спонсори. Так виконавчий директор ТОВ АФ «Весна» Буригін С.О. подарував чудову ширму для сцени. А фермер Колєсов Л.П. купив 15 метрів атласної тканини для завіси. Приватний підприємець Дзюбенко Т.О. принесла величезну коробку цукерок. Печивом та цукерками дітей обдарувала сільська рада. Зустріч з Миколаєм для малят стала радісною і незабутньою подією, яку вони довго пам»ятатимуть. Ми будемо усі в добрі і мирі жити, Рідних шанувати і свій край любити.
5 груд. 2014

Ігри патріотів

В п»ятницю, 5 грудня 2014 року, напередодні свята Дня Збройних Сил України, в Павлопільському ДНЗ «Сонечко» пройшли «Ігри патріотів». В конкурсах приймали участь хлопчики старшої групи дитсадка віком від 4 до 6 років. Свято розпочалося з виконання «Гімна України». Діти, поклавши руку до серця, виконували «Гімн України». Майбутні захисники Вітчизни змагалися в спритності, швидкості в бігу з перепонами, стрибках в мішках, одягалися по свистку на час, були вмілими кухарями , також танцюристами та співаками. Дівчатка старшої групи дитсадка вболівали за свою майбутню опору, і піклуючись про солдатів, в ролі «медсестер» надавали солдатам першу медичну допомогу. На свято діти запросили своїх татусів. А мами підготували «солодкий стіл» та подарунки . Завідувачка Павлопільським ДНЗ «Сонечко» Вишневецька Л.С. привітала всіх присутніх із святом – Днем Збройних Сил України і побажала міцного здоров»я, сімейного затишку та мирного неба над головою . Цікаве свято для малят приготували вихователі Каракуль Г.В. та Назарук О.С.