9 бер. 2017

Шевченківське свято "Закохані з дитинства у поезію Шевченка"

У Павлопільському ДНЗ «Сонечко» вже стало доброю традицією в березні проводити Шевченківський день.
8 бер. 2017

Квіти для мами

Вихованці Павлопільського ДНЗ "Сонечко" вітали мам із жіночим святом.
14 лют. 2017

Вітаємо всіх закоханих із Днем Святого Валентина

Під такою назвою в Павлопільському дитячому садочку «Сонечко» пройшло свято – День закоханих. До дітей святий Валентин прийшов із легенди. І ця романтична традиція прийшла до нас сьогодні як послання тим людям, яких кохають. На свято завітав Амур – янгол-помічник святого Валентина і зачарував своїм поцілунком «валентинки», які діти виготовили власноруч – це були зображення дитячої руки у вигляді двох голубів на червоному сердечку. Це був подарунок батькам – гостям нашого свята.
30 груд. 2016

Свято Нового року

Святкування Нового року в Павлопільському ДНЗ "Сонечко" (старша група)
28 груд. 2016

Новий рік

Новорічне свято у Павлопільському ДНЗ "Сонечко" (ясельна група)
19 груд. 2016

Святий Миколай прийшов до нас!

19 грудня малята Павлопільського ДНЗ «Сонечко» вшанували святого Миколая, бо він – покровитель дітей.
6 груд. 2016

День Збройних Сил України

Спортивні змагання до Дня Збройних Сил України. Дівчатка та хлопчики розділилися на дві команди і змагалися в конкурсах: - біг з перепонами, - прижки в мішках, - ходіння на лижах, - прижки із мячем, - "відбий мяч" , - хто вище підстрибне. Перемогла ДРУЖБА.
20 жовт. 2016

Свято осені в ясельній групі

Вихованця ясельної групи Павлопільського ДНЗ "Сонечко" вітали красуню Осінь.
20 жовт. 2016

Свято осені

Вихованці старшої групи прослухали та показали осінню казочку "Кошик яблук"
15 черв. 2016

Публічна презентація ДНЗ "Сонечко"

15 червня 2016 року в КЗ Павлопільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Сонечко» відбулася публічна презентація його керівником Вишневецькою Л.С.