Гарні друзі є в Зими - санки, лижі, ковзани.

Так, нещодавно, 3 лютого, музичний керівник показала відкрите заняття для своїх колег «Гарні друзі є в зими: санки, лижі, ковзани». Були виконані пісні «Зима», «Ось яка ялинка», «Танок сніжинок», «Полечка». Проведені музичні ігри «Льодові ворота», «Зміни ведучого», «Кіт і горобці». У вбранні Зими педагог справді була чаклункою: все навколо було чарівним – і санчата, й лижі, й ковзани… Щоб зняти чари, вихованці старшої групи виконували різні завдання: відгадували загадки, брали участь в конкурсах та іграх. На занятті прозвучали твори А.Лядового «Музична табакерка», Н.Вересокіної «Гра в сніжки». Малюків особливо зацікавила пальчикова гімнастика «Рукавички волохаті», «Пташки». Під час казкової прогулянки до зимового лісу, музичний керівник проявила креативність, - використала систему «Елементарного музикування Карла Орфа» (діти слухали звуки природи та відтворювали їх у рухах, «озвучених жестах», проявляли музикальність). Також разом з дітьми Ольга Сергіївна підготувала виставку малюнків «Зимові розваги», «Холодно взимку птахам і тваринкам». Всі діти були в костюмах. Це заняття для них було справжнім святом.
Створено 10.03.15
Альбом ДНЗ