Святий Миколай - 2014

Миколаю! Миколаю!Ми тебе так виглядали!Цілий рік чекали ми довгожданої зими!Такими словами вихованці старшої групи зверталися до казкового Миколая , який 19 грудня завітав в гості в дитячий дошкільний заклад «Сонечко» Павлопільської сільської ради. До свята готувалися заздалегідь: готували прикраси, вчили пісні, вірші, танці, писали листи Святому Миколаю: Святий Миколай, ми тебе благаєм! Обдаруй нас теплотою, Ласкою і добротою, Щастя дай нашому роду І країні, і народу! Також просили трактор, книжку, цукерок, шоколадок та горішків, торбу пряників медових… Співали йому пісні «Ой, хто, хто Миколая любить…», «Велика зоря», «Святий Миколай», «З Днем Святого Миколая», вихованці молодшої групи – Янголи – виконали танок. На свято прийшли казкові герої – Зірка та Бісик з різками. Та малеча наша – слухняна, тож Бісик пішов ні з чим. А Святий Миколай обдарував дітей подарунками. Участь у святі взяли батьки, спонсори. Так виконавчий директор ТОВ АФ «Весна» Буригін С.О. подарував чудову ширму для сцени. А фермер Колєсов Л.П. купив 15 метрів атласної тканини для завіси. Приватний підприємець Дзюбенко Т.О. принесла величезну коробку цукерок. Печивом та цукерками дітей обдарувала сільська рада. Зустріч з Миколаєм для малят стала радісною і незабутньою подією, яку вони довго пам»ятатимуть. Ми будемо усі в добрі і мирі жити, Рідних шанувати і свій край любити.
Створено 09.03.15
Альбом ДНЗ